Satış Sonrası Servis

Geri dön
Satış Sonrası Servis

MS Makina olarak müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası servis hizmetimiz birinci önceliğimizdir. Daha iyi paketlemenin daha çok satış getireceğinin bilincindeyiz ve makinelerimizden alacağınız performansın başarı düzeyinizi etkileyeceğini biliyoruz.


Bu nedenledir ki, hiç durmadan sizin ürünlerimizden olan memnuniyetinizi artırmak, muhtemel şikayetlerin daha oluşmadan önüne geçmek için çalışıyoruz.


Firma bünyemizde bulundurduğumuz yüksek eğitimli ve tecrübeli personelimizle birlikte, hem yurt içi piyasada hem de yurt dışı pazarlarda her zaman satış sonrası servis hizmetlerimizle müşterilerimizin yanındayız.


Satış sonrası servis destek birimimiz sizden gelen her türlü geri bildirimi dikkate alır, özenle değerlendirir, problemin giderilmesi ve memnuniyetinizin sağlanması adına en hızlı şekilde harekete geçer. Yurt içinde ya da yurt dışında müşterimiz olun; fark etmeksizin,  konunun tarafımıza iletilmesinden itibaren maksimum 24 saat içerisinde sizinle iletişime geçilecek ve tarafınıza her türlü destek sağlanacaktır.


Ayrıca müşterilerimizin talebine bağlı olarak kendileriyle ''Sürekli Servis ve Bakım Sözleşmesi'' yaparak makinelerinizin servis ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılar, yıllar geçse bile makinelerinizin hala ilk günkü gibi yüksek performansta çalışmasını sağlarız. Sürekli Servis ve Bakım Sözleşmesinin içeriğiyle ilgili bize ulaşarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Ürünlerimiz bir yıl süreyle garanti kapsamı altındadır. Ayrıca ürünlerimize dair her türlü yedek parçanın firmamızdan 10 yıl süreyle temini mümkündür.